Nabízené služby

Oblast: Nanotechnologie-antigraffiti systém

Problém graffiti je řešen již řadu let, avšak víceméně neúspěšně. Úsilí spojené s bojem proti tomuto fenoménu bylo a stále je pro všechny zúčastněné, zejména města a obce, dlouhodobou záležitostí. Finanční prostředky vložené do boje jsou neefektivní! Lze se graffiti bránit, dá se s nimi bojovat? ANO!

více info
Oblast: PVC, Linoleum, CV, Marmoleum

Společnost PM renovace s.r.o. je distributorem polymerových ochranných nátěrů americké společnosti Pioneer Eclipse. Tyto vaxy sama aplikuje.

více info
Oblast: Koberce (syntetické, přírodní)

Naše společnost se zabývá správou a údržbou nemovitostí se zaměřením na hloubkové čištění a údržbu všech druhů podlahovin. Dovolujeme si Vám touto formou nabídnout unikátní způsob čištění koberců. Jedná se o metodu suchého čištění.

více info
Oblast: Vytvrzení podlah - beton, teraco

Je novinka v systému vytvrzení betonové/teracové podlahy.Povrch který byl ošetřen impregnací lithia má zvýšenou tvrdost,odolnost proti abrazi (ošlapu) .                                                                                                                                                                                                                                                                              

více info
Oblast: Krystalizace mramoru

Krystalizace mramoru je technologie ošetření,která má přímý vliv na jeho vzhled a užitné vlastnosti.Jedná se o působení chemického prostředku,...

více info
Oblast: Dřevěné podlahy, parkety

Olejová impregnace dodá podlaze přirozený a živý vzhled,zachová přirozenou barvu dřeva oproti klasicky lakovaným povrchům!Dále dosáhneme toho,že zůstane zachovaná,otevřená a dýchající vrchní vrstva dřeva.Hloubková olejová impregnace dokonale uzavře póry dřeva a zamezí tak zanášení nečistot do povrchu.

více info
Oblast: Broušení kamenných podlah

DCS-Diamantový čistící systém,je nová revoluční technologie mechanického ošetřování podlah s využitím mikroskopických částeček diamantu. DCS nabízí nové řešení pro renovaci kamenných podlah. Systém DCS oživí poškozené a silně opotřebené podlahy z přírodního kamene a terazza.                                                                                            

více info
Oblast: Kámen, beton, teraco, dlažba

Dle požadavků zákazníka nabízíme impregnace nebo ochranné nátěry uzavírající podlahy. Všechny námi používané impregnace a nátěry jsou paropropustné,vodo a oleo odpudivé.

více info