Oblast: Koberce (syntetické, přírodní)

Hloubkové čištění

Naše společnost se zabývá správou a údržbou nemovitostí se zaměřením na hloubkové čištění a údržbu všech druhů podlahovin.

Dovolujeme si Vám touto formou nabídnout unikátní způsob čištění koberců. Jedná se o metodu suchého čištění. Při této metodě je koberec v první fázi zbaven povrchních nečistot(průmysl.vysavačem). Silně znečištěná místa nastříkáme předsprejem Crystal Cleaner CC 300 a čistícím práškem posypeme koberec,množství dle znečištění.Přípravek působí jako houba a poutá na sebe uvolněnou špínu (prášek na sebe dokonale naváže všechny hloubkové nečistoty) Důkladně ve všech směrech zakartáčujeme.Zakartáčováním zajistíme vyčištění do hloubky. Po 30- 60 minutách prášek nasátý špínou z koberce vysajeme.Koberec je suchý a dá se po něm ihned chodit.Je bez mokrých skvrn a bez chemických zbytků. Prášek při suchém čištění odstraňuje hluboce ležící,zašlapanou špínu z ulice, skvrny od jídel a pití(také kávu,červené víno),olej,krém na boty,atd. Přípravek pro suché čištění je vyroben na rostlinné bázi,biologicky odbouratelný, ph neutrální,příjemný na kůži.

Přednosti suchého čištění: kobercové plochy jsou neustále průchodné,není proto nutné prostory uzavírat,či přerušovat provoz.Metoda suchého čištění je vhodná pro všechny druhy koberců na rozdíl od mokrého čištění. Nedochází k namáčení,netrpí kobercové vlákno,vybavení(stoly,bary,automaty, počít.technika,kancel.nábytek…s kterými nelze manipulovat) Metoda suchého čištění šetří Váš koberec,čas vynaložený na údržbu, nezanechává žádné lepivé zbytky.

Naše společnost provádí nabízené služby 7 dní v týdnu,jak v denních,tak i nočních hodinách.

Kontaktujte nás,rádi Vás navštívíme,zjistíme Vaše potřeby i požadavky a bezplatně zpracujeme cenovou nabídku a předvedeme názorně menší prezentaci.


kontakt prohlédněte si video dokument ke stažení zpět